Jdi na obsah Jdi na menu
 


Beran: Nedostatek červených krvinek se v tomto měsíci projeví nízkou mozkovou činností, takže si dávejte pozor na to, abyste ho zbytečně nenamáhali.

 

Býk: Pokud budete tento měsíc posílat dopisy, měli byste být na pozoru! Mohli by se do nich totiž dostat dopisní ducháčci a to by nebylo dobré pro vás ani pro adresáta dopisu... :-(

 

Blíženci: Tento měsíc neotvírejte žádné dopisy a už vůbec ne ty od Býků, mohli by v nich být dopisní ducháčci (viz.odstavec č.2-býk).

 

Rak: Pro raky je tento měsíc snížená obranyschopnost, a tak byste měli pít Actimel a nebo alespoň ničit všechny škodlivé organismy.

 

Lev: Pokud máte doma myši, pokuste se je zbavit chronického sra... kálení. Jestliže to nezabere nemáte jedinou šanci na přežití...

 

Panna: Pokud máte žaludeční potíže, zajděte si s nimi k doktorovi. Právě tento měsíc je 2% pravděpodobnost, že se vám žaludek protrhne a všechno jídlo půjde zpátky na světlo.

 

Váhy: Jestliže váš záchod selže a odmítne obsahovat všechny nechutnosti, které tam vyvrhnete, máte smůlu. Ale neváhejte a kupte si nový radši hned!Nebo taky doporučujeme kadibudku, až na nesnesitelný smrad, který láká upíry, je na 100% spolehlivá.

 

Štír: Pokud jdete na procházku, dávejte si pozor na Jacka Rozparovače < Džek Rrrrosparrrovač >! Mohl by být velmi nebezpečný!!!

 

Střelec: Sedíte si pěkně v klídku doma?? Tak takhle už to moc dlouho trvat nebude. Na váš dům přiletí tornádo a rozemele ho (pouze u 4%obyvatel => žádný rasistický narážky!!!).

 

Kozoroh: Nejdřív malý dotazník!!! Vidíte všude růžové slony a modré hrochy s černými lebkami? Pokud jste odpověděli ANO, jste buď v depresi nebo byste si měli zajít k očnímu. Pokud jste odpověděli NE, jste buď v depresi nebo mrtvý... :-)

 

Vodnář: Tento měsíc se nepokoušejte o sebevraždu uškrcením na bungee. Buď by to nemělo moc velkou úspěšnost anebo byste se při to mohli i zabít!!! :O

 

Ryby: Tento měsíc pro vás máme velice chytrou radu. Zkuste rok nepít a pokud se vám to povede, budete první a tudíž se zapíšete do Guinessovy knihy rekordů!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář